F Fitness | fitness zóna

OTVÁRACIE HODINY A KONTAKT TU

CENNÍK TU

 

 Vo fitness a kardio zóne nájdete dva druhy kvalitných strojov od popredných výrobcov Nautilus a StarTrac, určené na precvičovanie a posilňovanie všetkých svalových partií. Tieto stroje sú z hľadiska biomechaniky zhotovené tak, aby vyhovovali ako ženám, tak aj mužom a na ploche sú umiestnené s ohľadom na účelné využitie priestoru. Naše priestory a ich plná výbava pre Vás poskytujú jednoduchú a efektívnu pomôcku pri tréningu.

Funkčná zóna patrí medzi najobľúbenejšie. Samotný funkčný tréning je nepochybne trendom posledných rokov, a niet sa čomu čudovať. Jedná sa o cvičenia, ktoré nám uľahčia vykonávať pohyby v bežnom živote, tzn., že naše telo nimi pripravíme (sfunkčníme) pre každodenné potreby. Je to „inteligentný“ tréning, ktorý vznikol ako reakcia na pohybové stereotypy ľudí v dnešnej dobe. Je zameraný najmä na rozvoj silových schopností, koordinačných schopností, stability a mobility. Práve funkčný tréning by mal byť základom pre všetkých ľudí so sedavým alebo fyzicky jednostranne zameraným zamestnaním. Pre nich je tento typ tréningu kompenzáciou ich jednostranného zaťaženia a často riešením bolesti v oblasti krížovej, krčnej chrbtice, ramien či kolien. Pre športovcov je funkčný silový tréning prostriedkom k maximalizácii športového výkonu z hľadiska všeobecnej kondičnej prípravy a zároveň absolútnou povinnosťou v rámci predchádzania zranení spojených taktiež s jednostranným športovo-špecifickým zaťažením. Rovnako každý, kto sa venuje silovému tréningu, by mal do svojho tréningového programu zaradiť i funkčný tréning. Naše fitness priestory samozrejme disponujú aj konštrukciou na „streetworkout“ tréning (Monkey bars) či kobercom s umelou trávou na ťahanie saní. Toto cvičenie sa dnes veľmi využíva a je vhodné ho zapojiť do každého druhu tréningového programu.

Vo fitness zóne máme tiež uvoľňovaciu, strečingovú zónu s mäkkou podlahou ideálnou pre tieto fázy tréningu, ktorá sa nachádza na vyvýšenom pódiu a je oddelená, aby dokonale spĺňala svoju funkciu.

V neposlednom rade je pre Vás k dispozícii aj aerobik zóna, ktorá v kvalitnom športovom centre nesmie chýbať. Táto časť centra je pre svoje účely, spolu aj s celou fitness zónou, vybavená kvalitným ozvučením a pokrokovou technikou na rekuperáciu vzduchu. Miestnosť je určená predovšetkým pre skupinové cvičenia, ktorých Vám u nás ponúkame hneď niekoľko. Veríme, že si každý klient (mladší aj starší) vyberie z našej ponuky, ktorú nájdete TU.  Počas Vašej návštevy našich plne vybavených priestorov sú Vám neustále k dispozícii aj naši profesionálni tréneri, ktorí Vám radi pomôžu a poradia. Práve preto sa nemusia báť ani tí z Vás, ktorí doposiaľ nenavštívili žiadne fitness centrum. Tím našich trénerov je pripravený stretnúť sa s Vami a venovať sa Vám odborným a individuálnym prístupom.

Cvičenie u nás Vám zaručene prinesie radosť a umožní dosiahnutie Vašich cieľov.

fitko a skupinovky otvorené !

fitko a skupinovky otvorené !

Foto Fitness

Foto Fitness

Tréning s tréneromUž nestrácaj čas - trénuj efektívne!

Tréning s trénerom